Company/Organization Name:
CHRISTODOULOS G. VASSILIADES & CO LLC
Deadline of application:
Friday, November 16, 2018
Description:

Αναζητείται Σερβιτόρος/α για τη στελέχωση Εστιατορίου Ψαρικών Υψηλού Γοήτρου στη Λευκωσία

Καθήκοντα

  • Επαγγελματική εξυπηρέτηση πελατών
  • Στήσιμο των τραπεζιών
  • Καταγραφή παραγγελιών
  • Εξοικείωση με το μενού και την λίστα κρασιών του εστιατορίου
  • Να είναι συνεπείς και ευγενικοί

Όσοι υποψήφιοι ενδιαφέρονται θα πρέπει να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα μέσω email αναγράφοντας τη θέση για την όποια αιτούνται.

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ καλέστε +357 22 556677